showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

9c5d4d94 759f 4de5 b3ed 89acf5174fe3

Rīgas 25. vidusskolā 7. maijā sākās noslēguma aktivitātes Erasmus+ projektā "Aktīvie Eiropas pilsoņi".

6.maijā ieradās četru valstu delegācijas - Horvātijas, Itālijas, Somijas, Spānijas dalībnieki.
      Galvenā tēma - Eiropas nākotne, stratēģija Eiropa 2020. Protams, arī citu tautu dzīves un kultūras iepazīšana, palepošanās ar Latvijas skaistumu un darba mīlestību. Pirmā diena bija svinīgā atklāšana, ekskursija Vecrīgā. Vakarā katra ģimene parādīja Rīgu dažādos veidos. Darbs turpinās!

Rudīte Liepiņa
Rīgas 25. vidusskolas skolotāja

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas