showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

astr 2      23.janvārī karjeras attīstības atbalsta projekta ietvaros 7., 8., 10.klašu skolēniem un citiem interesentiem bija iespēja satikties ar grupas “Astro’n’out” solisti  Māru Upmani Holšteini (vokāls) un mūziķi Juri Kalniņu (ģitāra, elektronikas), klausīties un dziedāt līdzi populārākās grupas dziesmas, jautāt un dzirdēt  viesu veiksmes stāstus, kā pārvarēt grūtības, kā noticēt sev, kā dibināt grupu, kā sadarboties, kā būvēt savu dzīvi, lai justos laimīgs.
      Grupas sastāvs vairākkārt ir piedzīvojis pārmaiņas, astr 1tomēr jau ilgstoši grupas kodols ir nemainīgs un to var saukt par komandu, jo komandas darbs- komunikācija, mēģinājumi, problēmu risināšana, ideju un dziesmu radīšana, stils, plānošana, pienākumi, atbildība un bizness, ka saka paši mūziķi, ir ļoti svarīgs, lai noturētos un attīstītos. Grupa Astro'n'out sevi pierādījusi uz Latvijas skatuves jau 16 gadu garumā (dibināta 2003.gadā Rīgā), pateicoties savai mūzikai un tam, ka ir savs stils, raksturs, neatdarina citus, patīk tas, ko dara, un dzīvo mūzikā ar Raiņa citāta vārdiem “Pastāvēs, kas mainīsies”. Grupa popularitāti negaidīti guva ar dziesmu “Daļa Rīgas” 2006.gadā (… par Maskavas ielas bruģi un leģendāro piecpadsmito trolejbusu), tad viņu dziesmas sāka vairāk klausīties.
… Augt un attīstīties,
Citā gaismā parādīties,
Vienmēr pārmainīties,
Jaunām domām piepildīties...
     Mūziķu vēlējums jauniešiem: esiet dabiski, saprotiet, kas jūs interesē, noticiet sev un dariet to, ko gribiet un būsiet laimīgi! Paldies viesiem par sadarbību un iedrošinājumu, un skanīgajām dziesmām!
      P.S. Astro'n'out ir tikuši nominēti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai par katru līdz 2016. gadam izdoto albumu. 2012. gada beigās izdotais albums "Lauvas" un tā singli tika nominēti četrās kategorijās.

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas