showcase1

Stundu izmaiņas

izmainas

Attālināto mācību kalendārs

attālināto mācību kalendārs

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

e-klase

eklase

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

15.02. Latvijas komanda Strasbūra mūsu Laura Anete Nikola Kristofers Gustavs      "Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas" ir ES mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem īsteno Eiropas Parlamenta birojs (EPB) Latvijā. Kopš 2016./2017. mācību gada ciklā iesaistījušies vairākas Latvijas skolas. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu ES daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Programma paredzēta 9.-12. klašu audzēkņiem un sniedz tik ļoti nepieciešamo metodisko atbalstu skolotājiem, integrētas ES tematikas iekļaušanai.
      "Domāt, darīt, zināt” ir kompetenču pieejas moto. Nepietiek ar to, ka mēs zinām, kas ir Eiropas Savienība, ka esam ES dalībvalsts. Tikai 80c29323 caf1 43f6 afb2 8d3015c6eb41praktiskā darbībā, mācoties būt un justies kā Eiropas pilsoņiem, mēs varam kļūt par tādiem. Šādā nozīmē Eiropas Parlamenta vēstnieku programma ir lielisks piemērs kā skolā var veicināt jauniešu domāšanu par Eiropas Savienības nākotni, attīstīt pilsoniskās rīcības prasmes un izkopt piederības sajūtu Latvijai un Eiropai.
d43b24d7 f0be 406a 82f6 dbd7343d50a9      Arī mūsu skola iesaistījās šajā programma un 2018.gada maijā ieguva EPVS nosaukumu. Esam vēstnieku skola otro gadu. Ar savu ar darbu ieguvām atkal iespēju piedalīties Euroscolā 2019  Strasbūrā. 13.februārī pieci mūsu skolas jaunieši - Laura, Nikola, Gustavs no 10.klases, Anete, Kristofers no 11.a klases kopā ar citu skolu jauniešiem devās ceļā, lai 15.februārī pārstāvētu Latviju jauniešu forumā Strasbūrā.