Cienījamie skolas darbinieki, skolēni, vecāki!
      Ārkārtas situācija valstī turpinās un līdz 12. maijam mācības skolā notiks attālināti.

Gan skolotāji, gan skolēni jau ir pieraduši veikt savus pienākumus attālināti. Mums visiem ir jāsaglabā pozitīvs noskaņojums un jāpilda savi pienākumi. Skolotāji organizē mācību procesu, izmantojot viedierīces, skolēniem noteiktā laikā jāpilda uzdotais. Mācību gada nobeigums jau pēc pusotra mēneša, skolēniem ir jāapgūst mācību materiāls un jāsaņem vērtējumi visos mācību priekšmetos. Cienījamie vecāki, Jūs šajā laikā veicat arī pilna apjoma mācīšanas darbu, esiet pacietīgi sadarbībā ar bērniem, prasiet informāciju no skolotājiem, darbosimies kopā.

Gaišas un saulainas Lieldienas visiem vēlot,
skolas direktore Inga Nestere

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00