Cienījamie skolotāji, skolēni, skolēnu vecāki!

Joprojām turpinās attālināts mācību darbs, BET mācību gads tuvojas nobeigumam. Ir stājušies spēkā jauni noteikumi, kas ļauj, ievērojot noteiktos sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus, veikt šādas darbības :

1. 1.-11. klašu skolēniem mācības šajā mācību gadā beigt 29. maijā, liecības izsniegt elektroniski, izmantojot e-klasi;
  2. organizēt klātienes konsultācijas 12. klašu skolēniem, gatavojoties valsts pārbaudījumiem (konsultāciju grafiks skolas mājas lapā);
  3. organizēt klātienes konsultācijas 9. klašu skolēniem (pēc nepieciešamības) izglītības ieguvei pamatizglītības pakāpē;
  4. mācību grāmatu nodošana: 9. klašu skolēniem mācību grāmatas nodot 1. jūnijā (pēc grafika), 12. klašu skolēniem mācību grāmatas nodot 15. jūnijā (pēc grafika)- nodotajām grāmatām 7 dienas jāatrodas karantīnā;
  5. ja 1.-8. un 10.-11. klases skolēns plāno turpināt mācības citā skolā, tad nepieciešamie dokumenti tiks sagatavoti divu nedēļu laikā pēc mācību grāmatu nodošanas.

Informācija 1.-8. un 10.-11. klases skolēniem par mācību grāmatu nodošanu tiks papildināta.

Par mācību gada noslēgumu informāciju var iegūt VISC mājas lapā:
Lūdzu sk. saiti: https://visc.gov.lv/aktualitates/info_20200511.shtml

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00