office365

Kāds būs nākamais mācību gads? Vai iesim uz skolu vai mācīsimies attālināti?

Skaidrs ir viens – tehnoloģiju izmantošana tikai palielināsies!

Ar ko sākt?

Ar pārbaudītu programmatūru! Un tāda mums ir! Rīgas pašvaldība ir apmaksājusi katram skolēnam Microsoft Office 365 licences uz 10 privātajām ierīcēm!

Tas nozīmē, ka skolēniem savos privātajos datoros un viedierīcēs ir iespēja legāli bezmaksas izmantot tādus rīkus kā Word, Excel, Powerpoint un Onenote, glabāt un koplietot datus mākoņdiskā OneDrive, kā arī izmantot citas noderīgas Office programmas.

Uz kurām ierīcēm licences varēs izmantot?

Uz jebkuras personīgās, tie var būt 5 datori (stacionārais, portatīvais) un 5 mobilās ierīces (planšetdators, mobilais telefons).

Kas notiks, ja aizbrauksiet uz laukiem vai sēnēs uz mežu?

Droši, arī tur licences darbosies!

Vai jebkurš skolēns var saņemt licences?

Jā, tikai jāmācās kādā no Rīgas pašvaldības skolām.

Kas notiks, kad bērns pabeigs skolu?

Tad iestājas pārejas periods – 30 dienas, kura laikā ir šādas iespējas: uzsākt mācības vai darba attiecības citā Rīgas pašvaldības izglītības iestādē, iegādāties Office 365 par saviem līdzekļiem, atinstalēt Office no Jūsu datora. Tāpat, būs jāparūpējas par Office 365 mākoņpakalpojumā (OneDrive u.c.) glabāto datu pārnešanu Jūsu datorā, jo pēc izglītības iestādes pabeigšanas dati tiks dzēsti.

Kā iegūt licences?

Vienkārši – jāveic daži soļi:

1. atveriet pārlūku un tajā ievadiet adresi http://pasts.edu.riga.lv,
  2. ievadiet skolēna lietotāja vārdu un paroli (to izsniedz skolā),
  3. noklikšķiniet pogu Pievienoties,
  4. tālāk, kā instrukcijā pievienotajā failā!

Licences iegūtas, raižu mazāk un vasara var sākties!

Cienījamie vecāki!

Kāds būs nākamais mācību gads? Vai iesim uz skolu vai mācīsimies attālināti?

Skaidrs ir viens – tehnoloģiju izmantošana tikai palielināsies!

Ar ko sākt?

Uz kurām ierīcēm licences varēs izmantot?

Kas notiks, ja aizbrauksiet uz laukiem vai sēnēs uz mežu?

Droši, arī tur licences darbosies!

Vai jebkurš skolēns var saņemt licences?

Jā, tikai jāmācās kādā no Rīgas pašvaldības skolām.

Kas notiks, kad bērns pabeigs skolu?

Kā iegūt licences?

Vienkārši – jāveic daži soļi:

1.      atveriet pārlūku un tajā ievadiet adresi http://pasts.edu.riga.lv,

2.      ievadiet skolēna lietotāja vārdu un paroli (to izsniedz skolā),

3.      noklikšķiniet pogu Pievienoties,

4.      tālāk, kā instrukcijā pievienotajā failā!

Licences iegūtas, raižu mazāk un vasara var sākties!

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00