showcase1

Stundu izmaiņas

izmainas

Attālināto mācību kalendārs

attālināto mācību kalendārs

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

e-klase

eklase

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

1.a klases audzinātāja Viktorija Zemīte
  Vārds Citi vārdi Uzvārds
1 LELDE   AŠMANAVIČA
2 MARKS AIVO BĀRBALS
3 DIĀNA   FOMINA
4 ARIANNA   GARKALNE
5 KIMBERLIJA   GERĀNE
6 ANDREJS   GRĀVĪTIS
7 EVIJA   GRIBA
8 LINDA   INDRIČEVA
9 MELĀNIJA   IZMAILOVA
10 GABRIELA   JANSONE
11 VITALIJS   KAMINSKIS
12 KRISTERS   KNIPLOKS
13 ALANS ERNESTS KUATE
14 JĀNIS   PŪCE
15 RENĀRS   ROBERTS
16 RIHARDS   RULLIS
17 MARKUSS   SUNĪTIS
18 ROLANDS   ŠMITS
19 RENĀTA ELIZABETE ŠTERNA
20 ROBERTS   ŠULCS
21 LILIANA   TAUPMANE
22 KAIRA   TIMŠĀNE
23 ANNIJA   VASKA
24 KATRĪNA   VOICIŠA
25 RENĀTS   ZAMBŽETSKIS
26 TERĒZE   ZEŅKA
27 DĀVIS   ZOMERFELDS
1.b klases audzinātāja Airisa Tretjakova
  Vārds Citi vārdi Uzvārds
1 MARKUSS   AIZPURIETIS
2 AGATA   BALODE
3 KEITA   BEKMANE
4 DŽENIFERA   BĒRZIŅA
5 MARKS   BĒRZIŅŠ
6 ELIZABETE   BRIEDE
7 HARALDS   BURKA
8 ELĪZA   ČAMPERE
9 ODRIJA   KALNIŅA
10 GATIS JĀNIS KAĻIŅINS
11 ALISE   KARĀLE
12 SAMANTA   KAZĻENOKA
13 EMĪLIJA PAULA KOKARĒVIČA
14 MADARA   MALAKAUSKA
15 KRISTAPS   MIKALAUSKS
16 KATRĪNA   OZOLA
17 KLĀVS   PILSNIEKS
18 MAREKS   PROSTAKOVS
19 IVETA   PURVĒNA
20 MELISA   SPILA
21 AGNIJA   STRUPAUSE
22 ALEKSS   STULPIŅŠ
23 ALANS   UĻJANOVS
24 EMĪLIJA   VERLAŅINA
25 EGIJA   VILČAKA
26 ARTIS   ZENIŅŠ
27 HENRIETE   ZIEDIŅA
1.c klases audzinātāja Ilze Rupeka-Rupeika
  Vārds Uzvārds
1 LINDA ARCIHOVIČA
2 LUĪZE BĒRZIŅA
3 KRISTĪNE DEKSNE
4 NIKOLA DINSBERGA
5 ALISE ERMANSONE
6 ERNESTS FELDMANIS
7 GUSTAVS GRABOVSKIS
8 MARKUSS GULBIS
9 ALMA KAINAIZE
10 EMĪLS KOBOSOVS
11 ERNANDOSS KRIŠJĀNIS
12 MARKS KUKURS
13 ELĪZA ĶIRĶELE
14 HARALDS LIEPNIEKS
15 KĀRLIS LOČMELIS
16 KITIJA MELNGAILE
17 KARLĪNA NARTIŠA
18 JUSTĪNE PĒTERSONE
19 EGIJA PLATĀ
20 EGIJA PLONE
21 RIHARDS PRUDENTS
22 TREVIS ROMANOVS
23 ROBERTS ROŽKALNS
24 NELLIJA SALENIECE
25 JĒKABS STANKEVIČS
26 ANASTASIJA TRŪPA
27 DŽENIFERA ZVIRBULE

 

10.klašu skolēni 2020./21.m.g.

 

Linards   Anbanks

 

Amanda Apša

 

Gabriela   Bekasova

 

Sanda   Biteniece

 

Alisa   Burkeviča

 

Gvido Dančins

 

Edgars Gindra

 

Laura Gutāne

 

Roberts   Jērums

 

Annija   Kalniņa

 

Kristers   Koposovs

 

Markus   Krišāns

 

Angelīna Līza Leitāne

 

Aleksis   Orlovs

 

Endijs Miervaldis Pērkons

 

Laura Pikša

 

Valters Edvards Plaudis

 

Roberts   Ponkratenkovs

 

Roberts   Rubīns

 

Artūrs Sejāns

 

Haralds   Siliņš

 

Arīna   Smirnova

 

Daniels   Sterkins

 

Daniela   Strupause

 

Sindija Šefere

 

Kristaps   Šēpers

 

Adrians   Šerbinskis

 

Kristīne   Štālmane

 

Luīze Veze

 

Karīna Kitija Vuškāne

 

Jaunie skolēni  pa klasēm
Nils Štromanis 2.a
Līga Konstantinova 2.b
Demians Leokins 2.b
Keita Kušnere 2.c
Arianna Evelīna Žeire 2.c
Ērika Gindra 3.a
Rinalds Štromanis 3.a
Oskars Gustavs Ālmanis 3.a
Adriāns Ļubeckis 3.c
Katrīna Smuģe-Tarasova 4.b
Kristiāns Kristers Timšāns 5.a
Markuss Melecis 5.a
Daniela Štromane 5.a
Nikola Rudņika 5.a
Ance Mikija Ribāka 5.a
Evelīna Burnoviča 5.b
Toms Krišāns 5.c
Dalius Pēteris Skukauskis 6.a
Ralfs Ramanis 6.b
Karīna Sika 6.b
Safina Pučko 6.c
Sintija Fomina 6.c
Nadīne Anmarija Ķezbere 7.a
Ksenija Štromane 7.a
Jānis Fomins 7.b
Dāvids Dāvis Kreicbergs 7.b
Viktorija Mačukāne 7.c
Evelīna Aleksa Andersone 7.c
Andrejs Fomins 9.c
Martins Dāniels Skobeļevs 9.c
Artūrs Kronbergs 11.a
Uldis Pūpols 11.a
   
Madara Kurpniece 5.a
Toms Auziņš 8.b
Renāts Ainārs Bulle 8.c