showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

Exclamation PointInformācija atbilstoši 5. februārī saņemtajiem norādījumiem.

Sākot ar 8. februārī mācību darbs visiem 1.-12. klašu skolēniem turpinās attālināti.

Atsevišķos gadījumos skolotāji 1.-12. klašu skolēniem nodrošinās individuālas konsultācijas klātienē.

1.-12. klašu skolēni turpinās saņemt pārtikas pakas par attālināto mācību laiku. Otrdien, 9. februārī un trešdien, 10 februārī no plkst. 14.30 līdz 15.30 savas pārtikas pakas var saņemt tie skolēni vai skolēnu vecāki, kas nesaņēma iepriekšējā nedēļā. E-klases pastā tiks nosūtīta precīza informācija par turpmāko plānu pārtikas paku saņemšanai.

Skolas mājas lapā savlaicīgi tiks ievietota informācija, atbilstoši valdības lēmumiem par grozījumiem ārkārtas situācijas sakarā.

Skolēni, skolotāji un skolēnu vecāki, rūpēsimies par savu veselību un centīsimies maksimāli godprātīgi ievērot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Tikai tad, ja būsim veseli, mēs varēsim izdarīt visu iecerēto.

Skolas direktore Inga Nestere

maskas2

maskas1

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas