zurija2016

Nāc uz bibliotēku!
Lasi Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijā!
Rīgas 25. vidusskola jau astoto gadu piedalās Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmā Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija. Par žūrijas dalībnieku var kļūt jebkurš mūsu skolas skolēns un to vecāki. Arī skolotāji ir mīļi gaidīti.
Līdz 2016. gada janvāra vidum noteikti ir jāizlasa 3 grāmatas savā vecuma grupā, bet atlikušās 3 grāmatas var izvēlēties no blakus grupām. Bērni, jaunieši un vecāki izlasa grāmatas un novērtē tās anketā, ko aizpilda nākamā gada janvārī.
Grāmatas pieejamas skolas bibliotēkā.

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00