2015.gada 17.septembrī mūsu skolas 11.- 12. kl. skolēnu grupa kopā ar ekonomikas un uzņēmējdarbības skolotāju Diānu Bergu piedalījās Junior Achievement Latvija
Rīgas reģionālajā seminārā “Jauno uzņēmēju skola 2015”
Seminārs notika Biznesa augstskolā Turībā no 9 30 – 15 30
Semināra pirmajā daļā skolēni varēja uzzināt par JA Latvija programmu sniegtajām iespējām jauniešu uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanai ,kā arī iepazinās ar JA Latvija labāko Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) piemēriem un tikās ar veiksmīgiem uzņēmējiem, uzzināja par to, kā idejas var pārvērst veiksmīgā biznesā.
Pēc pārtraukuma skolēni dalījās 3 darba grupās un piedalījās gan radošajās darbnīcās ,ko organizēja Rīgas Biznesa skola ,gan spēlēja biznesa simulācijas spēli JA TITAN.
Dalība seminārā bija brīvprātīga ,tāpēc liels paldies aktīviem un uzņēmīgiem jauniešiem ,kuri vēlējās izmantot šo iespēju piedalīties:
11.A klase- Žanete Aurēlija Aržanovska, Marija Griņāviča, Amanda Matisova, Jana Sekste ,Vladimirs Dzehs.
11.B klase- Agija Kalniņa, Margarita Juzova, Rebeka Grauda, Raivo Polnijs
12.A klase – Aleksandrs Pētersons, Andris Stacēvičs.
Paldies par aktīvu dalību un iesaistīšanos aktivitātēs!
Ekonomikas un uzņēmējdarbības skolotāja  Diāna Berga

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00