Olimpiskā diena 2022

olimpiska diena 2022 3        Šogad tradicionālais Latvijas Olimpiskā komitejas (LOK) organizētais Olimpiskais mēnesis sākās mēnesi pirms LOK 100.dzimšanas dienas un noslēdzās 22.aprīlī ar kopēju Vislatvijas rīta vingrojumu.
        Šogad Olimpiskā dienas norise kā parasti notika skolas stadionā divu dienu garumā
        Šogad kā parasti piektienā notika rīta vingrošana, programmā arī bija minifutbols vidusskolai, kur vēl atliek noskaidrot uzvarētāju starp 12. a un 11.a klasi. Notika stafešu skrējieni pamatskolai, kur uzvarētāji bija 5.b, 6.b, 7.c , 8. b un 9.b klases, attiecīgi savā klašu grupās. Kā arī sākumskolai bija Stacija “6”. Liels paldies jāsaka gan sacensību tiesnešiem no 7.c klases, gan rīta vingrotājām Evelīnai Danilevičai un Laurai Gribai no 12.a klases, kā arī milzīgs paldies jāsaka skolotājai Evai Burvānei.

0google photo