24. skolēnu spēles

202205futbola        Šajā nedēļā notika 24. skolēnu spēles no 10.-12. maijā Grīziņkalnā. Sacensībās tika pārstāvēta arī mūsu 25.vidusskolas komandas dažādos sporta veidos ar lieliskiem panākumiem.
        Ghetto Futbols tika izcīnīta 1. vieta 2010.g un jaunākas meiteņu grupā. Lieliski turnīrā spēlēja Katrīna Kate Pētersone, Krista Kārkliņa, Eva Medne un Anete Salnāja. Katra guva vārtus un turnīrā kopumā komanda vinnēja pārliecinoši.
        Ghetto Florbols tika izcīnīta 4.vieta 2006./2007.gadus dzimušie zēniem. Lielisks panākums ļoti stiprā konkurencē. kurā piedalījās vairāki Latvijas hokeja izlases pārstāvji. Lieliski turnīru aizvadīja mūsu skolas pārstāvji - Helmuts Krančs, Aleksandrs Liepnieks, Kristaps Madernieks un Ralfs Tauriņš.
        Lieliski spēlēja arī otrā mūsu florbola komanda - 2008./2009.g dzimušie zēni. Grupas turnīru aizvadīja pārliecinoši, automātiski nodrošinot 1/4.finālu pret Hanzas vidusskolu. 1/4 fināla spēle bija ļoti sīva, saspringta un fināla cienīga. cieta sāpīgu zaudējumu pēcspēles metienu sērijā pret nākamajiem čempioniem. Komandu pārstāvēja Toms, Markuss Pastari, Toms Krišāns un Nikolajs Kovaļovs.
        Ghetto Basketbolā 2003.-2005.g dzimušo zēnu grupā piedalījās 12.a klases zēni - Artis Vorms, Artis Krastiņš un Dagnis Feldmanis.

Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.