• Bezvadu tīkla lietošanas noteikumi

  Šajā dokumentā aprakstītie noteikumi izskaidro darbības, kas ir aizliegtas Rīgas 25. vidusskolas bezvadu lokālā datortīkla lietotājiem. Rīgas 25. vidusskola saglabā tiesības jebkurā laikā mainīt šos noteikumus, publicējot tos www.r25vsk.edu.lv .

  1.       Rīgas 25. vidusskolas bezvadu lokālais datortīkls var tikt izmantots tikai likumīgiem mērķiem. Ir aizliegts pārraidīt, izplatīt vai glabāt informāciju, kas pārkāpj jebkuru Latvijas Republikā spēkā esošu likumu vai rīkojumu, ieskaitot aicinājumus uz nacionālo nesaskaņu, informāciju ar aizskarošu, draudošu, apmelojošu, pornogrāfisku saturu.

  2.       Aizliegts Izplatīt informāciju, kas aizskar interneta lietotāju godu, cieņu un reputāciju.

  3.       Aizliegts pārkāpt internetā publicētās informācijas autortiesības.

  4.       Ir aizliegta svešu sistēmu un tīklu drošības apdraudēšana un citi normāla darba traucējumi. Daži (bet ne visi) sistēmas vai tīkla drošības apdraudēšanas piemēri ir:

        neatļauta piekļūšana datiem, sistēmām vai tīkliem, ieskaitot jebkuru mēģinājumu pārbaudīt vai testēt sistēmas vai tīkla drošību, kā arī mēģinājumu uzlauzt sistēmas drošības pasākumu kompleksu un piekļūšanas atļaujas pārbaudes (autentifikācija) mehānismu, ja vien to īpašnieks nav devis tiešu atļauju to darīt.

        jebkura tīkla vai sistēmas datu vai datu plūsmas izsekošana un analīze bez tiešas šīs sistēmas vai tīkla īpašnieka atļaujas.

        iejaukšanās jebkura lietotāja, resursdatora vai tīkla darbā, tajā skaitā (bet ne tikai) pārpludināšana ar datu plūsmu un tīši mēģinājumi pārslogot sistēmu.

        TCP/IP paketes galviņas (header) vai atsevišķas tās daļas izmainīšana jeb viltošana, kā arī elektroniskā pasta ziņojuma, vēstkopas sūtījuma, Domēna Vārdu Sistēmas (DNS) un citu Internet pakešu protokola informācijas izmainīšana jeb viltošana.

        jebkādas informācijas publicēšana vai pārsūtīšana, kas satur datoru "vīrusus".

  5.       Rīgas 25. vidusskolas bezvadu lokālā datortīkla lietotāji drīkst izmantot tīkla pakalpojumus tikai un vienīgi akadēmiskiem mērķiem.

  6.         Nepieprasītu elektroniskā pasta ziņojumu (spam) izsūtīšana ir aizliegta bez atrunām.

  Lai varētu uzsākt lietot skolas bezvadu interneta tīklu, bepieciešams reģistrēties datorikas kabinetā pie skolotāja

  Regulāru, nepārtrauktu vai smagas sekas izraisošu pārkāpumu gadījumā Rīgas 25. vidusskola saglabā tiesības ierobežot lietotāja pieeju Rīgas 25. vidusskolas bezvadu lokālajam datortīklam un globālajam Internet datortīklam. Aizdomu gadījumā par pārkāpuma kriminālu raksturu, Rīgas 25. vidusskola sadarbojas ar kārtību sargājošām iestādēm.

 • Pieslēgšanās tīklam ar Android ierīcēm
 • Pieslēgšanās tīklam ar Windows ierīcēm
 • Pieslēgšanās tīklam ar iOS ierīcēm
Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.