Pulciņi

Interešu izglītības pulciņu nodarbību grafiks
2022./2023.māc.g.

Pulciņa nosaukums

Nodarbību laiks

Telpa

Vadītājs

Zēnu koris

(1.-4.kl.)

Otrdiena 13.20-14.00

Piektdiena 13.20-14.00

14.10-14.50

31.kab.

Sanita Blīve

Koris

(1.-4.kl.)

Pirmdiena 14.10-14.50

Trešdiena 14.10-14.50

Ceturtdiena 14.10-14.50

31.kab.

Sanita Blīve

5.-9.klašu koris

(5.-9.kl.)

Pirmdiena 7.45-8.25

14.10-14.50

15.00-15.40

304.kab.

Ilona Prenass

Vokālais ansamblis

(5.-9.kl.)

Piektdiena 7.45-8.25

14.10-14.50

15.00-15.40

304.kab.

Ilona Prenass

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(1.-2.kl.)

Otrdiena 13.20-14.50

Ceturtdiena 13.20-14.50

Aktu zāle

Zane Kristiāna Jozefa

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(2.-3.kl.)

Otrdiena 15.00-16.20

Ceturtdiena 15.00-16.20

Aktu zāle

Zane Kristiāna Jozefa

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(4.-5.kl.)

Otrdiena 16.30-17.50

Ceturtdiena 16.30-17.50

Aktu zāle

Zane Kristiāna Jozefa

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(6.-9.kl.)

Otrdiena 18.00-19.20

Ceturtdiena 18.00-19.20

Sestdiena 10.00-11.20

Aktu zāle

Zane Kristiāna Jozefa

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(10.-12.kl.)

Otrdiena 19.30-20.50

Ceturtdiena 19.30-20.50

Sestdiena 11.30-12.50

Aktu zāle

Sigita Bukovska (4h)

Zane Kristiāna Jozefa

Floristika (māksla)

(1.-2.kl.)

Trešdiena 13.20-14.50

17.kab.

Eva Burvāne

Skolas muzejs

(9.-12.kl.)

Ceturtdiena 15.00-16.20

28.kab.

Skolas muzeja telpās 19.kab.

Rudīte Liepiņa

Vieglatlētika

( 1.-2.kl.)

Pirmdiena 15:45 - 17:05

Sporta zāle

Jānis Roga

 

Sporta dejas

( 1.,1-2.kl., 3.-5.kl.)

Trešdiena 13.20-14.40 (1.-2kl.)

14.50-16.10 (2.-5.kl.)

16.20-17.40 (1.kl.)

Vingrošanas zāle

Inga Cepīte

Vispusīgā fiziskā sagatavotība

(1.- 4.kl.)

Piektdiena 13.10-14.30

Vingrošanas zāle

Inese Geķe

Volejbols

(9.-12.kl. jaukta grupa)

Otrdiena 16:20 - 17:40

Ceturtdiena - 16:20 -17:40

Sporta zāle

Ligita Kosenkova

Florbols (sporta spēles)

(6.-9.kl.)

Otrdiena 15:00- 16:20

Ceturtdiena 15:00- 16:20

Sporta zāle

Ligita Kosenkova

Basketbols

(4.-6.kl. jaukta grupa)

Pirmdiena 15.45-17.05

Sporta zāle

Rolands Jierkis

Futbols

(1.-4., 5.-7.kl. zēni)

Trešdienās 15:00 - 16:20 (1.-4.kl.)

Piektdienās 15:00 - 16:20

(5.-7.kl.)

Sporta zāle

Rolands Jierkis

Teātra studija

(1-2., 2.-3., 4.-12.kl.)

Pirmdiena 14.10-14.50 (1.-2.kl.)

15.00-16.20 (2.-3.kl.)

16.30-17.50 (4.-12.kl.)

Otrdiena 14.10-15.30 (2.-3.kl.)

15.40-16.20 (1.-2.kl.)

16.30-17.10 (4.-12.kl.)

Aktu zāle

023.kab.

Sandra Mieze

Koka dizains

(1.-2., 2.-5.kl.)

Otrdiena 14.10-15.30 (1.-2.kl.)

15.40-17.00 (2.-5.kl.)

Ceturtdiena 15.00-16.20 (1.-2.kl.)

16.30-17.50 (2.-5.kl.)

022.kab.

Māris Millers

Mūsdienu

deju grupa „Okey

(1.-2., 3.-7.kl.)

Trešdiena  15.30-16.50 (1.-2.kl.)

                    17.00-17.40 (3.-7.kl.)

  Piektdiena  14.30-15.50 (3.-7.kl.)

                     16.00-16.40 (1.-2.kl.)

Aktu zāle

Vingrošanas zāle

Inguna Cakule

 

Mākslas pulciņš „Dizains, vides un interjera māksla”

(1., 1.-2., 3.-4.kl.)

 

Trešdiena 13.20-14.40 (3.-4.kl.)

14.50-15.50 (1.kl.)

16.00-17.00 (1.-2.kl.)

Piektdiena 13.20-14.40 (3.-4.kl.)

14.50-15.50 (1.kl.)

16.00-17.00 (1.-2.kl.)

 

022.kab.

023.kab.

023.kab.

16.kab.

023.kab.

023.kab.

Guna

Mēnese-Kudule

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.