Aktuāla informācija

par līgumu slēgšanu  ar skolas ēdināšanas uzņēmumu

par vecāku līdzmaksājumu

par 5.-12. klašu skolēnu ēdināšanu  no 1. oktobra.

 Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbildīgi darbinieki 26. septembrī sniedza sekojošu informāciju:

1.     E platforma “Pusdienlaiks.lv” kurā vecāki varēs slēgt līgumu ar ēdinātāju, 26. septembrī sāk darboties.

2.     Skolēnu vecāki ar e-klases pastu sākot ar 26. septembri saņems piedāvājumu slēgt līgumus. Iespējami 3 līgumu slēgšanas varianti:

a)     e-platformā “Pusdienlaiks.lv” varēs noslēgt “distances” līgumu, būs pieejama informācija par ēdienreizēm, izveidots e-maciņš, varēs norēķināties par ēdienreizēm;

b)    nedistances līgums”, ko var parakstīt ar e-parakstu, tiks nosūtīts e klasē un ievietots skolas mājas lapā. To vajadzēs lejupielādēt, sagatavot un e-pastā nosūtīt ēdināšanas uzņēmumam, apmaksāt sagatavoto rēķinu;

c)     papīra formāta līgums, ja vecāki negrib slēgt vienu no diviem iepriekš minētiem līgumiem. Par šo nepieciešamību jāinformē klases audzinātājs, audzinātājs nodos informāciju ēdināšanas uzņēmumam, uzņēmums sagatavos līgumus, tie jāparaksta, jāmaksā sagatavotais rēķins.

3.     Rīgas 25. vidusskolā skolēnu ēdināšanu nodrošina SIA “Skolu ēdināšanas serviss”.

4.     Vecākiem, kuru bērni mācās 1.-4. klasē un vecākiem, kuru bērniem piešķirts “statuss” - daudzbērnu ģimene, maznodrošinātā statuss u.t.t., līgumi nav jāslēdz, jo šo informāciju atbildīgs skolas darbinieks iegūs modulī “Brīvpusdienas”.

5.     Vecāku līdzmaksājums par vienu pusdienu reizi Rīgas 25. vidusskolā ir 1,06 eiro.

6.     Par lēmumu neslēgt līgumu par līdzmaksājumu, ģimenei līdz 29. septembrim jāinformē klases audzinātājs.

 Par turpmākajiem soļiem informēsim atsevišķi.

- "nedistances līgums"

Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.