Skolēnu forma

Tā kā skolēnu forma ir vienojošs elements visiem skolas skolēniem,
tad Rīgas 25. vidusskola piedāvā izmantot SIA "ELMOSA" skolēnu formu izgatavošanas pakalpojumus.

Uz "Elmosa" mājas lapu qxio-ios-arrow-thin-right

Izraksts no Rīgas 25. vidusskolas Iekšējās kārtības noteikumiem (18.05.2015):

  1. Ārējais izskats: skolēna ārējam izskatam ir jābūt kārtīgam, apģērbam tīram, apģērbā un ārējā izskatā ir aizliegts izmantot detaļas, kas apdraud paša un citu cilvēku veselību un drošību; ģērbšanās stils ikdienā ir neformāli lietišķais; sākumskolas skolēniem ir vienota skolas forma; svētku gadījumos apģērbam jābūt svinīgam - baltam kreklam, blūzei, tumšām biksēm, svārkiem.
qxio-tshirt

Pasūtīšana

1. Lai saņemtu skolas formas līdz 1. septembrim ir jāveic pasūtījums (un tas jāapmaksā 3 darba dienu laikā) līdz 15. jūnijam, kad pasūtīšanai ir pieejami visi modeļi, ka arī bezmaksas piegāde uz skolu un iespēja sadalīt maksājumu divās daļās.

2. No 16. jūnija līdz 15. jūlijam ir iespējams pasūtīt praktiski visus modeļus un vēl ir iespējam saņemt pasūtījumu līdz 1. septembrim.

3. Sākot ar 16. jūliju ir iespējams veikt pasūtījumus no noliktavas, toties priekšpasūtīšana paliek tikai uz adītiem izstrādājumiem. Lūdzu ņemiet vērā, ka no 16. jūlija līdz 31. augustam visi veiktie pasūtījumi tiks izsūtīti pēc 1. septembra.

qxio-tshirt-outline

Tirdziņš

Katru gadu skolā notiek lietoto skolas formu tirdziņš, kurā jebkurš vecāks var piedāvāt sava bērna par mazu palikušo skolas formu par zemāku cenu vai dāvināt.

 Šogad tirdziņš būs 6.jūnijā plkst. 17:00 (11.kabinetā.).

Meitenēm

ELMOSA lapā - Rīgas 25.vidusskolas sadaļā

Svētku forma meitenēm:

sarafāns ar skolas emblēmu
balta blūze
baltas zeķubikses
melnas kurpes

Zēniem

ELMOSA lapā - Rīgas 25.vidusskolas sadaļā

Svētku forma zēniem:

bikses
balts krekls
adīta veste ar emblēmu
kaklasaite
melnas kurpes

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.