Skolēnu formas

Izraksts no Rīgas 25. vidusskolas Iekšējās kārtības noteikumiem (18.05.2015):

6. Ārējais izskats: skolēna ārējam izskatam ir jābūt kārtīgam, apģērbam tīram, apģērbā un ārējā izskatā ir aizliegts izmantot detaļas, kas apdraud paša un citu cilvēku veselību un drošību; ģērbšanās stils ikdienā ir neformāli lietišķais; sākumskolas skolēniem ir vienota skolas forma; svētku gadījumos apģērbam jābūt svinīgam - baltam kreklam, blūzei, tumšām biksēm, svārkiem.

Tā kā skolēnu forma ir vienojošs elements visiem skolas skolēniem,
tad Rīgas 25. vidusskola piedāvā izmantot SIA "ELMOSA" skolēnu formu izgatavošanas pakalpojumus.

Skolēna forma zēnam:

  • tumši zaļas bikses;
  • adīta veste ar strīpām;
  • kaklsaite;
  • svētku dienām - balts krekls.

 

Skolēna forma meitenei:

  • svārki - sarafāns vai sarafāns;
  • x-veida kaklsaite;
  • svētku dienām - balta blūze.
Zēnu balto kreklu un balto blūzi meitenēm var iegādāties ne tikai kādā no minētajiem uzņēmumiem, bet jebkurā tirdzniecības vietā.

Lai pasūtītu formas tērpu, vecākiem kopā ar skolēnu jādodas uz SIA "PRO Fashion", Krišjāņa Barona ielā 119, un jāveic pasūtījums. 
Darba laikus uzņēmumam var uzzināt SIA mājas lapā. 

Līdz jaunā mācību gada sākumam skolēnu formas iespējams pašūt, ja pasūtījums ir veikts līdz 15.jūnijam. Samaksu var var veikt daļās - pirmā iemaksa - ne mazāk par 50% no cenas.

Bez skolēnu formām nepieciešami ar maiņas apavi.

Sporta stundām nepieciešams sporta tērps - vēsākam laikam rudeņos un pavasaros, kamēr nodarbības notiek sporta laukumā - "garais" tērps - bikses un jaka. Nodarbībām sporta zālē - šorti un krekliņš (krekliņu nevajag steigties pirkt, bieži klases kopā ar audzinātāju nolemj iegādāties vienādus un uzrakstīt skolēna vārdu).

Iespējamie formu varianti

Katru gadu jūnija sākumā skolā ir tirdziņš - vecāki var pārdot/ nopirkt/ atdāvināt par mazu palikušos skolēnu formas tērpus nākamajiem skolēniem.
Interesēties pie mācību pārzines S.Deksnes.
Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.