Skolas SMU dalība jalatvia organizētā Ēnu dienā un Cits Bazārs pavasarī 2024

Skolas SMU "Vāram ziepes?", "Chpoks" un "UDAS gift box" piedalījās jalatvia organizētā Ēnu dienā un Cits Bazārs pavasarī 2024.

22.03.2024 SMU dalībniekiem bija iespēja piedalīties Ēnu dienā RTU un Maximas loģistikas centrā, kur jauniešiem bija iespēja gan apskatīt ēku un iekārtas, gan uzzināt par darba struktūru un uzdod jautājumus.
RTU bija iespēja apskatīt dažādas nozares, piemēram, inžinieriju (helikopteri, lidmašīnas, mašīnas) un arhitektūru (ēku dizaini, koku veidojumi, zīmējumi). Viena no iespaidīgajām lietām bija pats ēkas dizains, kurš tika būvēts balstoties uz studentu dizainiem.
Savukārt maximas ļoģistikas centrā jauniešiem bija nodrošināta neliela ekskursija maximā un lekcijas, kuras pasniedza pats direktors, direktora vietnieks un galvenais transporta vadītājs. Vēlāk jauniešiem bija piedāvāta arī iespēja pabraukāties ar preču pacēlājiem.

23.03.2024 SMU dalībniekus gaidīja cits izaicinājums- Cits Bazārs pavasarī 2024, kurā jauniešiem vajadzēja netikai pārstāvēt savu SMU, bet arī prezentēt savu ideju žūrijas priekšā.
Rīts sākās ar stenda noformēšanu un turpinājās ar potenciālo klientu piesaistīšanu, vērtētāju jautājumu atbildēšanu un konkurences sajūtu, kuru deva citu uzņēmumu klātbūtne, starp kuriem bija arī mūsu skolas idejas- podkāsts un piekariņi, mājaslapa un unikāli krekli ar savu stāstu. Diena noslēdzās ar nominācijām, kuras vēlējāmies iegūt, bet šai reizei mums pietika arī ar lielisku pieredzi īstajā tirgū un lielu atbalstu no mūsu uzņēmējdarbības konsultantes Ingunas Gustavas.