Sveicam Rīgas 25.vidusskolas skolēnus ar izciliem panākumiem starptautiskajā galvasrēķinu konkursā MIKSIKE


1.-3.klašu grupā:

  • 1.vieta Ivars Žeibe (3.b klase)
  • 2.vieta Renārs Liepiņš (2.c klase)
  • 12.vieta Sebastians Ivanovskis (1.a klase)

4.-6.klašu grupā:

  • 1.vieta Rihards Bekasovs (5.a klase)
  • 3.vieta Lorens Kaužēns (5.a klase)
  • 7.vieta Ēriks Vēvers (5.a klase)
  • 8.vieta Reinis Millers (5.a klase)

7.-12.klašu grupā zēniem:

  • 1.vieta Ēriks Žeibe (9.b klase)
  • 7.vieta Kristaps Orbis (12.b klase)

7.-12.klašu grupā meitenēm:

  • 7.vieta Sabīne Kuprovska (10.a klase)
  • 8.vieta Zane Liepiņa (7.b klase)
  • 10.vieta Aina Sivko (9.b klase)

Veterāni (vīrieši):

  • 4.vieta 1.a klases skolnieka Sebastiana Ivanovska tētis Ēriks Ivanovskis

Veterāni (sievietes):

  • 4.vieta 5.a klases skolnieka Riharda Bekasova mamma Natālija Bekasova

Uz starptautisko finālu Igaunijā dodas: Ivars Žeibe (3.b klase), Renārs Liepiņš (2.c klase), Sebastians Ivanovskis (1.a klase), Rihards Bekasovs (5.a klase), Lorens Kaužēns (5.a klase), Ēriks Žeibe (9.b klase), Ēriks Ivanovskis,  Natālija Bekasova.

DSCF0011.JPG
DSCF0011.JPG DSCF0011.JPG
DSCF0012.JPG
DSCF0012.JPG DSCF0012.JPG
DSCF0013.JPG
DSCF0013.JPG DSCF0013.JPG
DSCF0015.JPG
DSCF0015.JPG DSCF0015.JPG


Mūsu skolas skolēni piedalījās arī
Starptautiskā tiešsaistes viktorīnā „Veselīgs uzturs” (4. – 6. klašu skolēniem)
Sveicam Rīgas 25.vidusskolas 5.a klases skolnieces  
Jūliju Paegli (4.vieta) un Anniju Jākobsoni (5.vieta).

Add a comment (1)

20140409 1

Add a comment (0)

Add a comment (0)

Viens var daudz, bet daudzi var vairāk!


      Jau 8. gadu pēc kārtas notiek ZZ Čempionāts- Vislatvijas skolēnu komandu spēka un prāta sacensības. Uzvarēs tie, kas to pratīs apvienot! ZZ- tie vienmēr ir piedzīvojumi, jauni draugi un jaunas uzvaras!
      Mēs esam veikuši mājas darbu SLEPENĀ MISIJA „LABAIS DARBS”! Tagad turam īkšķus, lai nokļūtu līdz pusfinālam, kurš norisināsies Rīgā 5. maijā!
      Lai veicas!

Add a comment (2)

Add a comment (1)

Mūsu skolu Latvijas 38.skolēnu zinātniski pētnieciskās konferences 2.posmā Rīgas pilsētā, kas notika no 25.marta līdz 27.martam, pārstāvēja 4 darbi: 2 ZPD – ekonomikas sekcijā, 1 ZPD – fizikas sekcijā, 1 ZPD – socioloģijas sekcijā.
Trešdien, 26.martā, notika ZPD prezentācijas un darbu aizstāvēšana.
Ceturtdien, 27.martā, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā notika pētnieciskās konferences plenārsēde  un noslēgums, kā arī godalgoto vietu apbalvošana.
Rīgas 25.vidusskola šogad Rīgas pilsētā ZPD konferencē ieguva 2 atzinības:

  • Atzinība - Agnesei Šaltenei (12.B klase) - ZPD ekonomikā  - „Investīciju nozīme Latvijas ekonomikā”, konsultante  ekonomikas skolotāja Diāna Berga
  • Atzinība – Dāvim Freidenfeldam un Timam Rudzītim (11.A klase) - ZPD fizikā – "Kristālisku vielu īpašību izpēte noteiktos apstākļos", konsultants fizikas skolotājs Jurijs Gladčenko

Izsakām lielu paldies arī 

  • Normundam Krastiņam (12.B klase) - ZPD „Labdarības akcija „Skolas Bruģis””, konsultante ekonomikas skolotāja Diāna Berga,
  • Anetei Silmanei (12.B klase) - ZPD „Aborts un Latvijas sabiedrības attieksme pret to”, konsultante  bioloģijas skolotāja Inese Bukeviča

par izcilu ZPD prezentāciju un veiksmīgām atbildēm uz kompetentās žūrijas jautājumiem!

Apsveicam visus skolēnus un ZPD skolotājus konsultantus ar labiem  ZPD sasniegumiem!

Add a comment (0)

Add a comment (0)

2014.gada 12.martā pirmo reizi skolas vēsturē bija Žetonvakars Pogu balle devītklasniekiem.
Šķiet, ka varētu būt jauna tradīcija...

Add a comment (0)

Skolas vācu valodas olimpiāde - 11.februāris

 

Vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
Roberts Ziemelis    8.a 1. A.Kļaviņa

 

2.posma angļu valodas olimpiāde - 3.februāris

Vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
Bruno Rudzinskis 10.a 3. Rita Deksne

2.posma vācu valodas olimpiāde - 26.februāris

Vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
Roberts Ziemelis    8.a 3. Agita Kļaviņa

Skolas matemātikas olimpiāde - 28.februāris

Vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
Sebastians Ivanovskis
Daniels Ikaunieks
Melisa Aržanovska
Elza Zīvere
Matīss Mende
Ivars Žeibe
Kristaps Blumbergs
Patrīcija Greivule
Sabīne Rozīte
Renārs Liepiņš
Daniels Daņilovičs
Linda Šaudena
Emīls Alksnis
Eva Meiere
Līva Bērziņa
Elīna Ševele
Luīze Šaršune
Laura Griba
Jolanta Ločmele
1.a
1.b
2.c
2.c
2.c
3.b
4.a
1.d
1.a
2.c
3.b
4.b
1.a
1.b
2.b
2.c
3.b
4.a
4.c
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2.
2.
2.
2.
2.
3.
3.
3.
3.
3.
3.
3.
Inese Geķe
Anda Bārbale
Ilze Rupeka-Rupeika
Ilze Rupeka-Rupeika
Ilze Rupeka-Rupeika
Edīte Nurža
Valda Sprukule
Ruta Ulbika
Inese Geķe
Ilze Rupeke-Rupeika
Edīte Nurža
Sigita Bukovska
Inese Geķe
Anda Bārbale
Airisa Tretjakova
Ilze Rupeka-Rupeika
Edīte Nurža
Valda Sprukule
Eva Burvāne

2.posma matemātikas olimpiāde - 7.februāris

Vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
Ēriks Žeibe
Reinis Millers
Agnis Andrējevs
Mārtiņš Dāvis Bernhards
Amanda Ķule
Toms Kusiņš
9.b
5.a
6.a
6.c
6.b
8.c
3.
2.
3.
3.
3.
3.
Gita  Šulce
Gita  Šulce
Sandra Deksne
Inta Ungure
Maija Gailīte
Anna Gustava

Skolas latviešu valodas olimpiāde - 10.marts

Vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
Ēriks Bobrovs
Alise Zālīte
Melisa Aržanovska
Elza Zīvere
Ivars Žeibe
Dārta Gobleja
Beatrise Norenberga
Patrīcija Greivule
Patrīcija Jumole
Viviāna Veinberga
Aleksis Paeglis
Marta Rugāte
Samanta Daneberga
Sebastians Ivanovskis
Kate Priedīte
Estere Kļaviņa
Matīss Mende
Ivars Levāns
Jolanta Ločmele
Amanda Zūkere
1.c
1.c
2.c
2.c
3.b
4.a
4.c
1.d
1.b
2.b
3.a
4.c
1.b
1.a
1.a
2.c
2.c
3.b
4.c
4.b
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2.
2.
2.
2.
2.
3.
3.
3.
3.
3.
3.
3.
3.
Zanda Ābele
Spulga Krastiņa
Ilze Rupeka-Rupeika
Airisa Tretjakova
Edīte Nurža
Valda Sprukule
Eva Burvāne
Ruta Ulbika
Anda Bārbale
Airisa Tretjakova
Dace Sadovska
Eva Burvāne
Anda Bārbale
Inese Geķe
Inese Geķe
Ilze Rupeka -Rupeika
Ilze Rupeka -Rupeika
Eva Burvāne
Sigita Bukovska
Sigita Bukovska
Gita  Šulce
Gita  Šulce
Sandra Deksne
Inta Ungure
Maija Gailīte
Anna Gustava

Add a comment (0)

26.marts

  • Atvērto durvju diena - 16.00 - 18.00
  • Skolas vecāku kopsapulce - 18.00 - 19.00
  • Vecāku sapulces klasēs - 19.00
  • 12.klašu skolēnu vecāku sapulce (eksāmeni un izlaidums) - 19.00

Add a comment (0)

2014031919.martā mūsu skolā viesojās Latgales priekšpilsētas PII sagatavošanas grupu audzēkņi. Nākamie pirmo klašu skolēni piedalījās nodarbībās - radošajās darbnīcās, kuru tēma šogad bija „Rīgas gaiļi”. Bērni ar lielu interesi un aizrautību strādāja  izglītojošajā, mākslinieciskajā un praktiskajā nodarbībā.

Priecājamies par sagatavošanas grupu atsaucību un labo sagatavotību! Ceram, ka nākamgad daudzi audzēkņi papildinās mūsu draudzīgo skolēnu saimi!

Liels paldies visām mūsu jaukajām sākumskolas skolotājām!

 

Vairāk bilžu šeit

Add a comment (0)

Bērnu un jauniešu tautas dejas skate Rīgā

No 3.-6.martam Rīgas bērnu un jauniešu Tautas deju kolektīvi izdejo VEF Kultūras pilī XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku, deju lielkoncerta repertuāra skati.

Skates mērķis ir apzināt izglītības iestāžu tautas deju kolektīvus un novērtēt to darba kvalitāti, kā arī sekmīgi sagatavoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem un piedalīties starptautiskajā dejas dienā.

Skates žūrijā:
1.    Ilze Mažāne – Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku virsvadītāja, Valsts Izglītības satura centra metodiķe;
2.    Taiga Lubdorža – horeogrāfe, XXV Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku virsvadītāja, TDK „Bramaņi” un „Videnieki” mākslinieciskā vadītāja;
3.    Indra Ozoliņa XI Latvijas skolu jaunatnes deju lieluzveduma mākslinieciskās darba grupas pārstāve;
4.    Inga Pulmane – horeogrāfe, TDA „Teiksmiņa” mākslinieciskā vadītāja;
5.    Ineta Bērziņa – Rīgas tautas dejas metodiskās apvienības vadītāja, TDK „Čiekurs” mākslinieciskā vadītāja;
6.    Ineta Svilāne – Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas deju metodiķe.

 

Rīgas 25.vidusskolas deju kolektīvs „Pasaciņa”.

 

14 Rīgas 25. vidusskolas Tautas deju kolektīvs „Pasaciņa” Sigita Bukovska 1.-2.kl B 1 „Sešas peles miegu vilka” (2.50) Ilutas Mistres horeogrāfija, Tautas mūz. M.Krūmiņa apd. 1. pakāpe
2 „Latviešu pāru deju svīta” (2.37) Artas Melnalksnes horeogrāfija, Tautas mūz. D.Rijnieka apd.
23 Rīgas 25. vidusskolas Tautas deju kolektīvs „Pasaciņa” Sigita Bukovska 3.-4.kl. B 1 „Rupmaizkukuls” (2.52) Indras Ozoliņas horeogrāfija, D.Heinsberga mūz. 1. pakāpe
2 „Kas tur mežā brakšķināja” (2.35) Taigas Ludboržas horeogrāfija, V.Zilvera mūz.


20140307 112055

20140307 124638

Add a comment (1)

20140304-1

Add a comment (0)

Add a comment (0)

25.02.2014.g.-BJC''Daugmale''-notika Latgales priekspilsētas vokālās mūzikas konkurss ''Balsis.'' Tajā piedalījās arī mūsu skolas kolektīvi . 5.-9.klašu grupā-vokalais trio-Elizabete Nikolajeva 6.a; Anne Katrīna Norenberga 7.a;Jēkabs Šarsuns 6.a.Viņi savā grupā izcīnīja 1.pakāpes diplomu. Tā kā šogad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta,tad  repertuārā tika iekļautas tikai latviešu tautas dziesmu apdares.

Kā arī konkursā piedalījās 9.-12.klašu jauktais vokālais ansamblis,izcīnot 1.pakāpes diplomu un iespēju piedalīties konkursa 2.kārtā.

Add a comment (0)

Rīgas 25 vidusskolas direktorei
Ingai Nesteres k - dzei

Latvijas ŠAHA FEDERĀCIJA
Rīgas šaha skolas trenere Tatjana Voronova

Daru Jums zināmu, kā 14.- 21.02.2014. gada Jūrmalā, notikusi III starptautiskās jauniešu šaha sacensības "Alekseja Širova ziemas kauss". Latvijas izlases komanda '' V. Vertikāle '' bija iekļauts jusu skolas 5.A klases audzēknis Rihards Bekasovs, kurš parādīja augstus sporta rezultātus. Pēc FIDe aprēķina Latvijas komanda aizņem otru vietu stārp 12 komandām un Rihards Bekasovs ieguva 3. vietu pie 3.galdiņa ar rezultātu 5. punkti no 7. iespējam (nezaudējot nevienu spēli).

Ar cieņu; T.Voronova

Add a comment (0)