Nodarbības par Eiropas Savienību 6.klasēm

9.aprīlī sociālo zinību stundu ietvaros 6. klašu skolēniem bija iespēja uzzināt par Eiropas Savienības tapšanas vēsturi un Latvijas dalību ES, kā arī satikt Rīgas 25.vidusskolas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas un skolas muzeja vadītāju Rudīti Liepiņu.
      Liels paldies Vēstnieku skolas dalībniekiem Megijai Rainskai /11.a/ un Robertam Kalniņam /9.a/ par dalīšanos ar personisko pieredzi un iedrošinājumu dalībai Eiropas eksāmenā, kas notiks arī šogad 7., 8. ,9.maijā!
      Piedalies arī tu!
      Uz tikšanos Eiropas eksāmenā maijā!
Sociālo zinību un vēstures skolotāja I.Zelča