Skanstes Balva 2023

Skanstes Balva 2023

      Sveicam Odriju!
      21.05.2023. mūsu skolas 2.c klases skolniece Odrija Markoviča piedalījās sporta deju sacensībās "Skanstes Balva 2023". Ieguva 3.vietu 2014.gadā dzimušo un jaunāku meiteņu solo grupā, dejojot Lēno valsi un Ča-ča-ča.
      Grupā piedalījās 12 meitenes no dažādām Latvijas pilsētu skolām.
      Paldies sporta deju pulciņa skolotājai Ingai Cepītei!

      Sveicam Elīzu!
      Mūsu skolas 4.c klases skolniece Elīza Dābola Valsts izglītības satura centra organizētajā Skolēnu skatuves runas priekšnesumu video konkursa 2.kārtā ieguva augstāko pakāpi 4.-6.klašu grupā Rīgā.
Skolēnu skatuves runas priekšnesums video konkursā tematiski bija jāsaista ar skolēna spēju autora vārdiem paust izpratni, prieku, izbrīnu, redzējumu par šī laika aktuālām tēmām: dzīvība, brīvība, zināšanas, atbildība, tolerance, ģimene, tradīcijas. Elīza izvēlējās ģimenes tēmu.
      Paldies teātra pulciņa skolotājai Sandrai Miezei!

20230525 2

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.