Skolēna forma

Tā kā skolēnu forma ir vienojošs elements visiem skolas skolēniem, tad Rīgas 25. vidusskola piedāvā izmantot SIA "ELMOSA" skolēnu formu izgatavošanas pakalpojumus.

Izraksts no Rīgas 25. vidusskolas Iekšējās kārtības noteikumiem (30.08.2023.):

8.1. izglītojamie apģērbā ievēro neformāli lietišķo stilu- skolā ierodas tīrās, kārtīgās, pieklājīgās drēbēs, uz apģērba nav cilvēka cieņu aizskarošu uzrakstu un zīmējumu;
8.2. 1.-3. klašu izglītojamo apģērbs skolā ir formas tērps vai formas tērpa elementi - veste, svārki, bikses, jaka, sarafāns;
8.3. svētku gadījumā apģērbam jābūt svinīgam- baltam kreklam, blūzei, tumšiem svārkiem, biksēm, vai formas tērpam;
8.4. 1.-6. klašu izglītojamie skolā valkā maiņas apavus;
8.5. 1.-12. klašu izglītojamie tikai sporta stundās valkā sporta apģērbu un apavus.

qxio-tshirt

Pasūtīšana

1. Lai saņemtu skolas formas līdz 1. septembrim ir jāveic pasūtījums (un tas jāapmaksā 3 darba dienu laikā) līdz 15. jūnijam, kad pasūtīšanai ir pieejami visi modeļi.

2. No 16. jūnija līdz 15. jūlijam ir iespējams pasūtīt praktiski visus modeļus un vēl ir iespējam saņemt pasūtījumu līdz 1. septembrim.

3. Sākot ar 16. jūliju ir iespējams veikt pasūtījumus no noliktavas, toties priekšpasūtīšana paliek tikai uz adītiem izstrādājumiem. Lūdzu ņemiet vērā, ka no 16. jūlija līdz 31. augustam visi veiktie pasūtījumi tiks izsūtīti pēc 1. septembra.

qxio-tshirt-outline

Tirdziņš

Katru gadu skolā notiek lietoto skolas formu tirdziņš, kurā jebkurš vecāks var piedāvāt sava bērna par mazu palikušo skolas formu par zemāku cenu vai dāvināt.

 Šogad tirdziņš būs 5.jūnijā plkst. 17:00 (skolas iekšpagalmā).

Svētku forma meitenēm:

sarafāns
balta blūze

 

Svētku forma zēniem:

bikses
balts krekls
adīta veste
kaklasaite

Sīkdatnes

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes. Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkdatnes vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.