Aktualitātes

karjeras izglītība

Jauns karjeras centrs

Projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atvērts jauns karjeras centrs

SEKO līdzi aktualitātēm
RĪGĀ MĀCAS

SEKO līdzi aktualitātēm RĪGĀ MĀCAS caur Facebook kontu, kurā ir viss aktuālais par Rīgas skolu un pirmsskolu darbu, kā arī interešu izglītību pilsētā. Informācija vecākiem, skolotājiem un audzēkņiem! 
Ar iedvesmojošiem stāstiem un sirsnīgiem novēlējumiem vakar noslēdzās Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotā karjeras atbalsta projekta KONFERENCE “Sadarbība kā virzītājspēks karjeras atbalsta ilgtspējai”.  

Atskats uz KIAC semināriem

2022. gada 21. novembrī notika „Interaktīvās karjeras izglītības metodes 1.- 6. klašu skolēniem” praktiskā nodarbība
2022. gada 5. un 6. decembrī notika “Koučinga instrumentu izmantošana pedagoģiskajā darbā un karjeras konsultācijās” praktiskais seminārs 
Karjeras nedēļas ietvaros, 18., 19. un 21. oktobrī KIAC rīkoja Start Strong klātienes seminārus/nodarbības uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanai  

2023. gada 21. septembrī Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā notika seminārs “Karjeras atbalsts Rīgas skolās- nākotnes sadarbības ieceres. Karjeras nedēļa 2023".
Lai izlasītu visu rakstu, jāklikšķina uz attēla

Karjeras atbalsta speciālistu viesošanās Sociālas integrācijas valsts aģentūrā (SIVA)
Lai izlasītu visu rakstu, jāklikšķina uz attēla

Klātienes seminārs ar konditorejas meistarklasi dalībniekiem, ko rīkoja LKAAA (Latvijas karjeras attīstības atbalsta asociācija)
Lai izlasītu visu rakstu, jāklikšķina uz attēla
Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.