Seminārs par  Cilvēktirdzniecību

Seminārs par Cilvēktirdzniecību

      16.maijā 9. un 12. klašu skolēni piedalījās interaktīvā seminārā par Cilvēktirdzniecību, kas notika mūsu skolā.
      Influencere Barbara Dzelme (Anna Daldere) un biedrības “Patvērums “Drošā māja”” speciālisti- eksperti Ilze Norvaiša, Gita Miruškina un Anna Lazareva iepazīstināja, izspēlēja interaktīvi situācijas, iesaistot jauniešus, un viegli saprotamā veidā pastāstīja, kādas ir cilvēktirdzniecības formas un sekas un kāda ir situācija Latvijā.   

      “Liels uzsvars tika likts uz lietām un informāciju, kas ir jāizvērtē, piesakoties darba sludinājumiem, kur darbs tiek piedāvāts ārzemēs. Un kā ir jārīkojas, ja esi cilvēktirdzniecības upuris, kas būtu jāzina un kur meklēt palīdzību. Speciālisti dalījās arī ar reāliem stāstiem no viņu ikdienas darba, kas ļāva ieskatīties, cik dažādi ir šie gadījumi.”
      Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes tehniskās fakultātes maģistru studiju programmas “Karjeras konsultants” praktikantes Leldes Nakurtes-Ruņģevicas komentārs.
      Paldies!

0google photo

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.