Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” apmeklētās  kultūras norises MARTĀ

Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” apmeklētās kultūras norises MARTĀ

• 6.martā 6.a klasei un 7.b klasei koncerts “Priecīgi 2 – kopā ar Patrišu, reperi Zeļģi un grupu “Citi zēni” (Nozare: Mūzika)
  • 7.martā 11.a klasei skolā izzinošā nodarbība “Imanta Ziedoņa detektīvs: Ziedoņa dzīves un vērtību izzināšana” ;Piedāvā: Ziedoņa klase
    (Nozare: Kultūras mantojums, Literatūra un grāmatniecība)
  • 8.martā 4.a klasei nodarbība “Iepazīsim Mazjumpravas muižas kultūrvēsturisko mantojumu” ; Piedāvā: Biedrība "Cita Rīga"(Nozare: Kultūras mantojums)
  • 20.martā 2.d klasei muzejpedagoģiskā nodarbība “Lieldienas latviešu zemnieka sētā”; Piedāvā: Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs(Nozare: Kultūras mantojums)
  • 21.martā 8. a klasei ekskursija - Izzini Latvijas Nacionālo operu ;
  • 22.martā 2.a klasei ekskursija - Izzini Latvijas Nacionālo operu ;Piedāvā: VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets"(Nozare: Teātris, Kultūras mantojums)
  • 27.martā 6.c klasei muzejpedagoģiskā nodarbība “Faktūra un porcelāns” Piedāvā: Rīgas Porcelāna muzejs (Nozare: Vizuālā māksla, Dizains)
  • 27.martā 5.abc un 9.abc klasēm skolā Muzikāla teātra izrāde “Mazais princis”; Piedāvā: SIA MA EVENTS, SIA AA EVENTS (Nozare: Teātris)
    28.martā 4.b klasei iepazīšanās - LU Botāniskais dārzs kā kultūrvēsturiskā mantojuma sastāvdaļa; Piedāvā: LU Botāniskais dārzs(Nozare: Kultūras mantojums)