Ieteikumi un padomi
vecākiem

Loading...

Visdrošākais ceļš uz skolu būs tas, kas izplānots kopā ar vecākiem

Rūpējoties par bērnu drošību, un lai papildus atgādināt bērniem un viņu vecākiem par drošu ceļu uz skolu, Valsts policija ir izstrādājusi animētu video materiālu, kurā ir iekļauta drošības informācija un drošības padomi par maršruta plānošanu, drošu ielu šķērsošanu, rīcību saskaroties ar nepazīstamiem cilvēkiem, atstarojošo elementu lietošanas nozīmi un citām svarīgām tēmām. 

5 padomi bērna drošīibai internetā

Ar katru brīdi bērni internetu ikdienā izmantos vēl vairāk. Diemžēl drošības riski digitālajā vidē arvien pieaug. Tomēr labā ziņa ir tā, ka ir pieejami vairāki viegli izmantojami rīki un filtri, kas palīdzēs bērnus pasargāt no viņiem nevēlama un kaitīga satura. Šeit dalāmies ar tiem.

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.