Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” apmeklētās kultūras norises APRĪLĪ

3.aprīlī 10.a klasei apmeklējums Melngalvju nama iepazīšana; Piedāvā: Melngalvju nams (Nozare: Arhitektūra, Kultūras mantojums)
4.aprīlī 4.b klasei muzejpedagoģiska nodarbība “Lieldienas latviešu zemnieka sētā”; Piedāvā: Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs(Nozare: Kultūras mantojums)
4.aprīlī 4.a klasei izzinoša nodarbība “Rīgas pētnieks”; Piedāvā: SIA "Prima Tour" (Nozare: Arhitektūra, Kultūras mantojums)
4.aprīlī 4.c klasei izzinoša nodarbība “Saldumu iepakojumu dizaina attīstība no 19. gadsimta beigām līdz mūsdienām”;Piedāvā: "Laima" šokolādes muzejs (Nozare: Dizains)
4.aprīlī 12.a klasei norise Melngalvju nama iepazīšana; Piedāvā: Melngalvju nams (Nozare: Arhitektūra, Kultūras mantojums)
4.aprīlī 8.c klasei norise - LU Botāniskais dārzs kā kultūrvēsturiskā mantojuma sastāvdaļa; Piedāvā: LU Botāniskais dārzs(Nozare: Kultūras mantojums)

15.aprīlī 3.b klasei izzinoša nodarbība “Iepazīstam Nacionālā teātra aizkulises”; Piedāvā: VSIA "Latvijas Nacionālais teātris" (Nozare: Teātris)
24.aprīlī 3.a klasei ekskursija - izzini Latvijas Nacionālo operu ;
Piedāvā: VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets"(Nozare: Teātris, Kultūras mantojums)

24.aprīlī 7.a klasei Orientēšanās spēle “Tūkstošgades stāsts”; Piedāvā: Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis Turaidas muzejrezervāts" (Nozare: Kultūras mantojums)
24.aprīlī 10.b klasei Izzinoša nodarbība “Rīgas pētnieks”; Piedāvā: SIA "Prima Tour" (Nozare: Arhitektūra, Kultūras mantojums)
24.aprīlī 2.d klasei norise - LU Botāniskais dārzs kā kultūrvēsturiskā mantojuma sastāvdaļa; Piedāvā: LU Botāniskais dārzs(Nozare: Kultūras mantojums)