10.a klases skolēni skolotājas Ingunas Gustavas pavadībā devās uz lekcijām par drošību interneta vidē

12.04.2024. 10.a klases skolēni Bruno Kumpiņš, Alise Kalniņa, Dastins Jevdokimovs un Nikols Gabriels Zarāns-Pastors skolotājas Ingunas Gustavas pavadībā devās uz lekcijām par drošību interneta vidē. Tās risinājās viesnīcā “Wellton Riverside SPA Hotel”. Pirms pasākuma sākuma bija reģistrēšanās, kā arī brīnišķīgs skats, kas pavērās uz Daugavu un Vecrīgas māju jumtiem. Tad sekoja ievads, kur jaunieši runāja par savām pieredzēm ar mobingu un interneta vidi. Pēc nelielā ievada bija galdu runas. Katram reģistrēšanās laikā bija jāizvelk 1 lapiņa ar ciparu, kurš norādīja galda vietu. Pie katra galda runas ilga 15 min, kad beidzās laiks, sēdāmies pie nākošajiem galdiem. Galda diskusijām bija dažādas, interesantas tēmas. Pēc galdu sarunām bija lekcijas, kur pieaaugušie, kā arī jauniešu prezentēja gan mājaslapas, gan situācijas un ko tajās darīt. Pēc lekcijām bija noslēdzošā paneļdiskusija, kur runāja 2 slaveni influenceri - Aleksejs Stepanovs, Niklāvs Mičulis u.c. Diena bija izdevusies! Guvām pieredzi, kā arī jaunas zināšanas par interneta vidi.