Skolā viesojas Jēkabpils 3. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājas

DSC 0015     2016. gada 22. aprīlī mūsu skolā viesojās Jēkabpils 3. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājas. Viesi vēroja atklātās stundas . Literatūras stundu vadīja skolotājs Guntis Kelle un latviešu valodas stundu vadīja  skolotāja Iveta Štauere.  Skolotāja Rudīte Liepiņa stāstīja par  skolas muzeju un tā izveidi. Viesi tika iepazīstināti ar skolas tradīcijām un projektiem. Par jaunāko projektu karjeras izglītībā “Stīmpanka idejas integrēšanu karjeras vadības prasmju attīstīšanā mācību procesā” stāstīja skolotājas Aija Krankale un Jogita Liepiņa. Skolotājām bija iespēja paskatīties aerobikas festivālu , kā arī ielūkoties bibliotēkā, informātikas kabinetā un citos kabinetos. Šī bija ļoti vērtīga tikšanās, jo dalījāmies pieredzē.